Frézování kanalizace

Úvod / Naše služby / Frézování kanalizace

Jedná se o mechanické odstraňování nečistot z kanalizace, pomocí vysokorychlostního víceúčelového stroje, vodního paprsku nebo speciální frézou poháněnou vysokotlakým vodním čerpadlem.

Frézovaní potrubí DN300 – DN600.

Frézování potrubí DN300 – DN600 se provádí speciální frézou poháněnou vysokotlakým vodním čerpadlem čistícího stroje. Na obvodu frézy jsou umístěny frézovací řetězy. Voda, která proudí z čistícího vozu, roztočí řetězy frézy vysokou rychlostí a tím dojde k odsekávání např. kořenů vrůstajících do potrubí.

Těmito metodami dokážeme odstranit:

  Nálitky betonu v potrubí
  Inkrustaci potrubí
  Kořeny z potrubí
  Ulpívající tuky

Frézování potrubí DN50 – 150.

Frézovaní potrubí DN50 – 150 provádíme vysokorychlostním víceúčelovým strojem nebo vodním paprskem. Frézovací ústrojí vysokorychlostního otáčivého stroje je tvořenou bowdenem na jehož konci je frézovací nástavec. Rotační síla motoru stroje se přes bowden přenese na frézovací nástavec. U metody frézování vodním paprskem, je frézovací ústrojí poháněno proudem vody tryskou pod vysokým tlakem.

Těmito metodami dokážeme odstranit:

  Nálitky betonu v potrubí
  Inkrustaci potrubí
  Kořeny z potrubí
  Ulpívající tuky
  Pevné překážky v potrubí

Nezáleží na tom, co se pokazí.
Zavoláte firmu Masařík a syn a ta to napraví.

Hledáte spolehlivou firmu v oblasti frézování kanalizace? Neváhejte nás kontaktovat, naší působností je celý Jihomoravský kraj, Zlínský kraj a okolí.