Čištění odpadního potrubí

Úvod / Naše služby / Čištění odpadního potrubí

Odpadní potrubí je součásti vnitřních rozvodů budov, do kterých jsou napojeny různé zařizovací předměty, jako jsou umyvadla, výlevky, pisoáry, WC mísy, dřezy apod.

Pokud již máte ucpané odpadní potrubí, neváhejte nám zavolat. Snažíme se Vaše problémy řešit v co nejkratším časovém intervalu, dle závažnosti situace a vytíženosti našeho týmu. Čištění provádíme mnoha způsoby. Vhodnou metodu a nástroj určí odborný technik přímo na místě.

Nejčastěji používané způsoby čištění jsou tlakovou vodou, elektromechanickou pružinou, anebo frézovacím zařízením. Jediným možným způsobem jak předejít havárií spjatou s odpadním potrubím je prevence.

Když odpad neodtéká, Masařík na Tebe čeká.

Preventivním čištěním odpadního potrubí zabráníte jeho ucpání a vzniku havarijního stavu v nejméně vhodnou dobu. Odpadní vody obsahují velké množství mastnot, které ulpívají na stěnách potrubí. Hromaděním těchto nečistot dochází ke zmenšování vnitřního průměru odpadního potrubí až do bodu, kdy voda přestane úplně odtékat. Preventivním čištěním zamezíte průběžné hromadění nečistot a prodloužíte tak životnost odpadního potrubí.

Mezi nejčastější příčiny ucpání odpadního potrubí patří:

  Dlouhodobě ulpívající tuky na stěnách
  Vniknutí a vzpřímení cizího předmětu
  Ucpávání potrubí vlivem jeho stáří

Profesionální péče o odpadní potrubí vyžaduje profesionální vybavení.

Jsme vybaveni špičkovými technologiemi, takže v naší dodávkové čisticí stanici nechybí ani tlačná kamera. Technik je schopen po vyčištění potrubí provést jeho revizi, vytvořit záznam a vložit ho na flash disk, který si zákazník může ponechat.

Provádíme komplexní čištění potrubí a kanalizace:

Čištění dešťových svodů

Čištění dvorních spustí

Čištění odtoku z umyvadel

Čištění odtoku z dřezů

Čištění odtoku z pisoárů

Čištění odtoku z WC

Čištění odtoku ze sprchových koutů

Čištění stoupacího odpadního potrubí

Čištění kompletní domovní a bytové kanalizace

Čištění kanalizačních přípojek

Čištění odtoku od výlevek

Čištění odtoků od výrobních technologií apod.

Nezáleží na tom, co se pokazí.
Zavoláte firmu Masařík a syn a ta to napraví.

Hledáte spolehlivou firmu v oblasti čištění odpadního potrubí? Neváhejte nás kontaktovat, naší působností je celý Jihomoravský kraj, Zlínský kraj a okolí.