Koupelny na klíč

Pořízení nové koupelny je významný krok, který se nedělá každý den. Je to rozhodnutí, které Vás bude provázet životem po mnoho let. Proto je potřeba věnovat mu dostatek času a úsilí. Před tím, než si uděláte konkrétní představu o Vaší nové koupelně.

Je potřeba si uvědomit, že nabídka na trhu se za posledních 20 let výrazně změnila. Dovedli jste si před 20 lety představit v koupelně bidet, závěsné WC, pisoár nebo masážní sprchu? Vyhřívanou podlahu? Rohovou masážní vanu? O tom všem a mnohém dalším byste měli nyní přemýšlet. Měli byste mít jasno, co je pro vás priorita. Je ale dobré také vědět, co se vám sice líbí, ale jste ochotni oželet. Postavit koupelnu bez kompromisů se podaří jen zřídkakdy – je tedy potřeba být na ně připraven.

Poradíme Vám jak správně zhodnotit do kterého výrobku je správné investovat.

Grafický návrh

Pokud nemáte představivost a nechcete experimentovat na vlastní koupelně je pro Vás návrh ideální.

Výkres můžete použít pro projektanta i statika.

Návrh je nejlepším podkladem pro firmu, která Vám bude projekt provádět. Aby firma stanovila cenovou nabídku, měla by mít reálnou představu pro kalkulaci.

Obkladači ocení, že obklady jsou na obrázcích ve skutečné velikosti s milimetrovou přesností.

Pokud se rozhodnete pro realizaci Vaší koupelny u naší firmy, věnujeme Vám grafický návrh zdarma.

 

Nechcete z Vašeho rozpočtu zbytečně plýtvat peníze, ale grafický návrh by se Vám hodil? Poptejte na Vaši koupelnu naši firmu a my Vám návrh věnujeme.