Čištění kanalizace a odpadů

Čištění veřejné kanalizace a domovních odpadů
Havarijní služba nonstop

Čištění kanalizace provádíme elektromechanickými a vysokotlakými stroji:

Vysokotlaké stroje:

Tato technologie má obrovskou sílu díky vodním tryskám, které zvládají čištění a frezování ucpaného potrubí. Na čištění kanalizace používáme čtyři vysokotlaké stroje, které rozdělujeme dle výkonosti. Vysokotlaké stroje této technologie jsou určeny k vysokotlakému čištění potrubních a kanalizačních systémů o průměrech DN 40 – 800.

 


 

 

 

 

 

 


Provádíme tyto práce:

čištění bytových odpadů (odtoky od WC, výlevek, dřezů, pisoárů, umyvadel apod.) čištění domovních přípojek včetně vytěžení materiálu čištění dvorních dešťových vpustí (gulí) čištění dešťových svodů (gajgrů) čištění revizních šachet včetně vytěžení materiálu frézování kořenů a inkrustů v kanalizaci čištění silně zatukovaných potrubí čištění areálové kanalizace čištění kanalizačních řadů kruhového i vejčitého tvaru čištění velkých stok čištění uličních dešťových vpustí čištění horských dešťových vpustí čištění dešťových odvodňovacích žlabů čištění protlaků, propustků a zatrubněných vodotečí čištění nového potrubí před předáním provozovateli preventivní čištění - mytí ploch vysokotlakou pistolí


Jsme jedni z mála v České republice, kteří se specializují na čištění domovních odpadů

vysokotlakými stroji již od ø 40mm odpadu. (odpady od dřezu, umyvadla, vany atd.

Elektromechanické čištění speciálními frézovacími stroji REMS, ROTHENBERGER

Čištění domovních potrubí DN 25 - DN 250mm.
Tato technologie má obrovskou sílu, která zvládá čištění a frézování ucpaného potrubí.
K čištění se používají spirály o průměru 10,16, 22 a 32mm.

Elektromechanické pružiny – vyčistí potrubí – snadno a rychle.

Rychlootáčivé zařízení s dělenými spirálamy pro pracovní délku do 50 m Perfektní čistící stroje včetně spirál a nástrojů v provedení s kompletní výbavou pro plně profesionální nasazení a provedení s výbavou plně pokrývající správu nemovitostí,restaurací, hotelů, atd..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Elektromechanické pružiny se ve většině případů neobejdou bez pomoci vysokotlakého stroje a proto jsou naše čistící vozy vybaveny tlakovou vodou,elektromechanickou pružinou a kamerovým systémem. Díky tomu vyčistíme a zrevidujeme Vaší kanalizaci během jedné návštěvy!

Máte problém s kanalizací a nevíte si rady? Rádi Vám pomůžeme.

Pro objednání našich služeb zavolejte na tel. číslo: 777 243 745
Na tomto telefonním čísle si rovnou domluvíte termín čištění, který Vám bude nejlépe vyhovovat.